Zastavárna Rousínov

Dostali jste se do finančních potíží, které potřebujete rychle vyřešit? Potřebujete rychle finanční hotovost? Jsme Vám k dispozici v zastavárně Rousínov.

Co mohu zastavit?

V naší zastavárně můžete zastavit automobil, motocykl, kolo, notebook, počítač, tablet, fotoaparát, mobilní telefon, televizor a další elektroniku zahradní techniku, nářadí a další.

Mezi specialitu naší zastavárny patří i ocenění uměleckých děl a starožitností.

Často se také zastavují šperky, zlaté či stříbrné.

Jak zastavárna Rousínov funguje?

Po vstupní prohlídce zastavované věci či nemovitosti je kontrolorem navrhnuta cena, kterou za zastavené zboží od zastavárny Rousínov dostanete. Pokud budete s cenou souhlasit, zastavárna vystaví doklad o převzetí zboží a obratem obdržíte navrhovanou částku po dohodě buď hotově nebo převodem na váš bankovní účet. Přátelská, rychlá a příjemná obsluha je u nás samozřejmostí.

Více se dozvíte na odkazech umístěných výše.

Kdy dostanu zastavenou věc zpátky?

Zastavenou věc dostanete zpátky po vrácení dohodnuté částky v dohodnutém termínu, za kterou jste u nás věc či nemovitost zastavili.

Jste majitel zastavárny?

Vlastníte zastavárnu v lokalitě Rousínov a chcete být propagován na tomto portálu? Pro vás je určena právě tato sekce. Využijte kontaktní formulář, neváhejte se na nás obrátit. Rádi budeme vaši firmu ZDARMA propagovat.

Zastavárna v Rousínově, zastavárny a bazary Rousínov, zastavárny Rousínov, bazar Rousínov, bazar a zastavárna v Rousínově, auto zastavárna Rousínov, nonstop zastavárna Rousínov.